Szczęśliwy rodzic- szczęśliwe dziecko

Wychowywanie to wyzwanie. Z jednej strony płacz, histeria i wymuszanie dziecka. Codzienne walki o ubieranie się lub sprzątanie zabawek. Z drugiej strony Twoja frustracja i brak cierpliwości. Czasem może krzyk, a potem wyrzuty sumienia. Nie musi tak być. Zapraszam Cię do zapoznania się z pozytywną dyscypliną.

Pozytywna dyscyplina to skuteczna metoda wychowawcza oparta na miłości i szacunku znana na świecie od ponad 35 lat. Pozwala rodzicom lepiej zrozumieć zachowanie dzieci i swoje. Metoda ta w przystępny sposób tłumaczy, dlaczego dzieci źle się zachowują i pokazuje skuteczne sposoby komunikacji pozwalające na budowanie głębokiej relacji z dzieckiem.


Dzięki udziałowi w webinarze:

✅ poznasz podstawowe założenia pozytywnej dyscypliny
✅ dowiesz się jak działa mózg w stresie
✅ zrozumiesz jak mieć więcej cierpliwości
✅ poznasz „pozytywną przerwę” – zasady i zalety dla Ciebie oraz dziecka
✅ dowiesz się, dlaczego dzieci się źle zachowują
✅ zastanowisz się jakie zachowania i postawy możesz modelować u dziecka
✅ poznasz skuteczne, wspierające sposoby komunikacji z dzieckiem
✅ przyjrzysz się swoim zachowaniom i zwiększysz swoją świadomość.

Webinar przeznaczony jest dla rodziców, nauczycieli i opiekunów dzieci w wieku 3-9 lat.

PROWADZĄCA: Iwona Wojtaszek

Pomaga rozwiązywać trudności oraz problemy wychowawcze. Robi to dla zmęczonych i sfrustrowanych rodziców, którzy chcą lepiej zrozumieć swoje dzieci i zbudować z nimi głęboką relację opartą na miłości i szacunku. Prowadzi warsztaty i konsultacje indywidualne, podczas których przywraca radość z wychowywania i posiadania dzieci. Poza tym jest szczęśliwą mamą trójki dzieciaków: 8,5-letniej Małgosi, 4,5-letniego Janka oraz ośmiomiesięcznej Karolinki.

CZAS TRWANIA: 1 godzina

TERMIN: 2 czerwca 2020 r., wtorek, godz. 18:00 – 19:00

MIEJSCE: online – ZOOM (osoby zapisane otrzymają link)

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: http://lzp.li/BhyZ

KOSZT: 10 zł

Współfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 5.


Zapisy

Zapisy przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy do godz. 15:00 w dniu 02.06.2020 r. lub do wyczerpania się miejsc. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją).

Link do wydarzenia przesłany zostanie drogą mailową w dniu 2 czerwca, najpóźniej na godzinę przed spotkaniem.