WARSZTATY

Podczas warsztatów praktycznych pokażę Ci, jak możesz budować głęboką relację ze swoim dzieckiem.

Dam Ci gotowe wskazówki do natychmiastowego wykorzystania, które pomogą Ci zapanować nad chaosem, który wkradł się do Twojej rodziny.

Nauczę Cię wyznaczać granice, dbać o swoje potrzeby i respektować oraz zaspokajać potrzeby Twojego dziecka.
Stosując moje rady i zalecenia zbudujesz wspierającą i pełną szacunku atmosferę w swoim domu.

Ty jako rodzic poczujesz się pewniej w swojej roli, pozbędziesz się wyrzutów sumienia, zrozumiesz dlaczego dzieci zachowują się źle i będziesz wiedział jak radzić sobie z rodzicielskimi wyzwaniami.

Moje warsztaty to dużo wiedzy, praktycznych ćwiczeń, wskazówek i wniosków. A do tego fantastyczna, wspierająca atmosfera, którą doceniają uczestnicy moich poprzednich warsztatów.

Moje warsztaty są dla Ciebie jeśli:
– widzisz, że masz problem ze złym zachowaniem dziecka,
– tracisz cierpliwość i jesteś sfrustrowany,
– czujesz, że nie panujesz nad sytuacją,
– jesteś zmęczony krzykami, awanturami, jęczeniem i marudzeniem Twojego dziecka.

Wielu rodziców ma podobne problemy. Czy słyszałeś, że Pozytywna Dyscyplina traktuje błędy jako okazję do nauki? Pamiętaj, nie ma rodziców idealnych, każdy z nas spotyka się z wyzwaniami wychowawczymi i trudnościami. Daj sobie szansę i weź udział w warsztatach dla rodziców.

Czujesz, że te warsztaty są dla Ciebie? Zapraszam na mój fanpage: warsztaty dla rodziców ,gdzie w zakładce wydarzenia znajdziesz wszystkie informacje i aktualne terminy. Pomogę Ci w praktyczny sposób wprowadzić pozytywną dyscyplinę do Twojego domu.

Co mówią uczestnicy moich warsztatów?

“Tak, poleciłabym warsztaty. Dużo dowiedziałam się o sobie. Zajęcia są interesujące, kreatywne. Liczę na pogłębienie relacji z synem, dużo uśmiechu w domu, więcej luzu, zrozumienia i pozytywnych emocji.” Agnieszka

“Kurs jest bardzo pomocny. Najważniejsze dla mnie były treści związane ze zrozumieniem dziecka i jego zachowania” Maciek

“Jestem zadowolony i polecę. Liczę na spokojniejsze podejście do problemu złości. Luźna atmosfera sprzyja nabraniu dystansu i otworzeniu się na problemy i rozwiązania” Grzegorz

“Tak, już polecam. Warto poznać źródła zachowań dzieci, ale też wyregulować swoje. Uważam, że na warsztatach można uzyskać sporo wsparcia, przegadać problemowe sytuacje, naładować baterie” Małgorzata

To jak? Widzimy się?

Nie czekaj, zapisz się już dziś i zorganizuj swoje życie rodzinne na nowo.

Udzielam również konsultacji indywidualnych, podczas których pracujemy nad konkretnymi wyzwaniami wychowawczymi, które dotyczą Ciebie i Twojej rodziny. Napisz do mnie lub zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin.