KONSULTACJE

Jesteś wykończona, sfrustrowana i masz wrażenie, że bycie mamą Cię przerosło.

Czujesz, że nie panujesz nad sytuacją. Dziecko Tobą rządzi i wymusza. Wszyscy wkoło mówią Ci, że Twoje dziecko jest niegrzeczne i rozpuszczone. Brakuje Ci cierpliwości i marzysz tylko o chwili spokoju.

Masz już dość ciągłej walki o poranne wstawanie, ubieranie się, odrabianie lekcji czy oglądanie bajek.

Każda z nas miewa grosze dni, to normalne. Mamy tyle na głowie – praca, dom, dzieci, zakupy, pranie, sprzątanie… Jeśli jednak czujesz bezradność, krzyczysz na swoje dziecko a potem targają Tobą wyrzuty sumienia, to zapraszam Cię na indywidualną konsultację. Pokażę Ci, że możesz znów odnaleźć radość wychowywania.

Zostań świadomą mamą, która buduje ze swoim dzieckiem głęboką relację opartą na miłości i szacunku. Poznaj skuteczną metodę wychowawczą, dzięki której lepiej zrozumiesz swoje dziecko, nauczysz się skutecznego sposobu komunikacji i dowiesz się dlaczego dzieci zachowują się źle.

Skorzystaj z mojej osobistej pomocy i wsparcia. W szczególności lubię pomagać rodzicom przedszkolaków (bunt dwulatka, histeria w sklepie, przyczyny złego zachowania, planowanie dnia i rutyny wieczorne, kłótnie w rodzeństwie, radzenie sobie ze złością i histerią) oraz mamom, którym brakuje cierpliwości i czują się wyczerpane. Zapraszam Cię w podróż do odkrywania radości z wychowywania.

Konsultacja wstępna – Twoja inwestycja – 180 zł za półtorej godziny. KUP TUTAJ

Co otrzymujesz?

 • Półtoragodzinną konsultację w przyjaznej i wspierającej atmosferze;
 • Analizę i rozpoznanie problemów oraz wyzwań wychowawczych;
 • Podstawową wiedzę z zakresu Pozytywnej Dyscypliny;
 • Sprawdzone rady do natychmiastowego wykorzystania.

Każde rozpoczęte kolejne pół godziny płatne 50 zł.

Po konsultacji wstępnej możesz skorzystać z jednego z dwóch pakietów:

Pakiet konsultacji podstawowy – Twoja inwestycja – 400 zł za trzy kolejne godzinne konsultacje. KUP TUTAJ

Co otrzymujesz w pakiecie?

 • Po konsultacji wstępnej trzy kolejne godzinne konsultacje do wykorzystania w przeciągu 6 tygodni od pierwszej konsultacji;
 • Wsparcie w procesie wychowawczym;
 • Dokładną analizę wyzwań wychowawczych wraz z propozycjami rozwiązania;
 • Pogłębioną wiedzę z zakresu Pozytywnej Dyscypliny;
 • Materiały do pracy własnej, które pozwolą Ci usystematyzować i utrwalić przekazaną przeze mnie wiedzę.

Pakiet konsultacji rozszerzony – Twoja inwestycja – 650 zł za trzy półtoragodzinne konsultacje. KUP TUTAJ

Co otrzymujesz dodatkowo?

 • Dłuższy czas konsultacji, co pozwoli na lepsze zgłębienie tematu, analizę schematów działań, przyczyn i dobranie rozwiązań adekwatnych do Twoich wyzwań wychowawczych i sytuacji, które mają miejsce w Twojej rodzinie.
 • Nauczę Cię korzystać z narzędzi i kart Pozytywnej Dyscypliny żebyś później sama potrafiła sprawnie rozwiązywać różne rodzinne konflikty i wyzwania.

Konsultacje odbywają się w moim podkrakowskim biurze, telefonicznie lub online. Wspólnie ustalimy termin dogodny dla obu stron. W konsultacjach mogą brać udział oboje rodzice.

Zastanawiasz się czy taka konsultacja jest dla Ciebie? Napisz do mnie maila: kontakt@iwonawojtaszek.pl lub sms tel. 607 086 455 (oddzwonię).

Możesz też wypełnić formularz: http://iwonawojtaszek.pl/kontakt/

Jeśli wolisz spotkać się ze mną osobiście u siebie w domu czy innym miejscu, daj znać, wybierzemy dogodny termin i miejsce. Do ceny konsultacji doliczony zostanie ustalony wcześniej koszt dojazdu.

Pamiętaj, jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka, ono kocha Cię taką, jaka jesteś. Wiem, nie jesteś idealna. Żadna z nas nie jest 🙂