DSC_6816
Czy masz czasem tak, że nie wiesz co robić i mówić, kiedy Twoje dziecko zaczyna zachowywać się źle?
 

Brakuje Ci cierpliwości i pomysłów na codzienne wyzwania?

Czujesz się przytłoczona i szukasz skutecznych rozwiązań?

Każda z nas miewa grosze dni, to normalne. Mamy tyle na głowie – praca, dom, dzieci, zakupy, pranie, gotowanie, sprzątanie… Jeśli jednak czujesz bezradność, nie wiesz jak reagować w trudnych momentach, co mówić i robić, a potem targają Tobą wyrzuty sumienia, to zapraszam Cię na indywidualną konsultację. Pokażę Ci, że możesz lepiej komunikować się ze swoim dzieckiem, możesz mieć więcej cierpliwości i empatii.

Zostań świadomą mamą, która buduje ze swoim dzieckiem relację opartą na miłości i szacunku, bez krzyków, kar czy nagród. Podczas konsultacji lepiej zrozumiesz swoje dziecko i nauczysz się skutecznych sposobów komunikacji.

Dzięki konsultacji:

  • dowiesz się dlaczego dzieci zachowują się źle i jak reagować na ich faktyczne potrzeby,
  • w Twoim domu będzie więcej spokoju a ilość trudnych zachowań się zmniejszy.
  • Ty nabierzesz pewności siebie i z większym spokojem będziesz odpowiadać na wyzwania wychowawcze.
  • zrozumiesz jak reagować, co mówić i robić w trudnych momentach.

Skorzystaj z mojej wiedzy, osobistej pomocy i wsparcia. W szczególności lubię pomagać rodzicom przedszkolaków (bunt dwulatka, złość, histeria, przyczyny złego zachowania, planowanie dnia i rutyny wieczorne, kłótnie w rodzeństwie, radzenie sobie z trudnymi emocjami) oraz mamom, którym brakuje cierpliwości i czują się przeciążone.

Wspieram również rodziców, których dzieci mają zdiagnozowane dodatkowe trudności (posiadają opinię, orzeczenie lub są w trakcie diagnozy).

UWAGA – opłatę za konsultację należy uiścić najpóźniej dzień przed terminem konsultacji. Odwoływanie ustalonych i potwierdzonych terminów jest możliwe nie później niż 24 godziny przed umówionym terminem konsultacji.

Konsultacja wstępna Twoja inwestycja to 220 zł za 60 minut

Złóż zamówienie, opłać wygodnie szybkim przelewem lub blikiem. Podczas zamówienia możesz napisać, w których dniach i godzinach chciałabyś się umówić na konsultację. W odpowiedzi na zamówienie otrzymasz kilka propozycji terminów.

 
 

Dzięki konsultacji będziesz bardziej spokojna i pewna tego jak postępować w trudnych chwilach.

Konsultacje odbywają się w moim podkrakowskim biurze, telefonicznie lub online. Wspólnie ustalimy termin dogodny dla obu stron. W konsultacjach mogą brać udział oboje rodzice.

Zastanawiasz się czy taka konsultacja jest dla Ciebie?

Napisz do mnie maila: kontakt@iwonawojtaszek.pl sms lub zadzwoń tel. 607 086 455 (oddzwonię).

Możesz też wypełnić formularz klikając w przycisk.

Jeśli wolisz spotkać się ze mną osobiście u siebie w domu czy innym miejscu, daj znać, wybierzemy dogodny termin i miejsce. Do ceny konsultacji doliczony zostanie ustalony wcześniej koszt dojazdu.

Pamiętaj, jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka, ono kocha Cię taką, jaka jesteś. Wiem, nie jesteś idealna. Żadna z nas nie jest 🙂

Ze mną znajdziesz rozwiązanie Twoich wyzwań wychowawczych.