KONSULTACJE

Jesteś wykończona, sfrustrowana i masz wrażenie, że bycie mamą Cię przerosło.

Czujesz, że nie panujesz nad sytuacją. Dziecko Tobą rządzi i wymusza. Wszyscy wkoło mówią Ci, że Twoje dziecko jest niegrzeczne i rozpuszczone. Brakuje Ci cierpliwości i marzysz tylko o chwili spokoju.

Masz już dość ciągłej walki o poranne wstawanie, ubieranie się, odrabianie lekcji czy oglądanie bajek.

Każda z nas miewa grosze dni, to normalne. Mamy tyle na głowie – praca, dom, dzieci, zakupy, pranie, sprzątanie… Jeśli jednak czujesz bezradność, krzyczysz na swoje dziecko a potem targają Tobą wyrzuty sumienia, to zapraszam Cię na indywidualną konsultację. Pokażę Ci, że możesz znów odnaleźć radość wychowywania.

Zostań świadomą mamą, która buduje ze swoim dzieckiem głęboką relację opartą na miłości i szacunku. Poznaj skuteczną metodę wychowawczą, dzięki której lepiej zrozumiesz swoje dziecko, nauczysz się skutecznego sposobu komunikacji i dowiesz się dlaczego dzieci zachowują się źle.

Skorzystaj z mojej osobistej pomocy i wsparcia. W szczególności lubię pomagać rodzicom przedszkolaków (bunt dwulatka, histeria w sklepie, przyczyny złego zachowania, planowanie dnia i rutyny wieczorne, kłótnie w rodzeństwie, radzenie sobie ze złością i histerią) oraz mamom, którym brakuje cierpliwości i czują się wyczerpane. Zapraszam Cię w podróż do odkrywania radości z wychowywania.

UWAGA – opłatę za konsultację należy uiścić najpóźniej dzień przed terminem konsultacji. Odwoływanie ustalonych i potwierdzonych terminów jest możliwe nie później niż 24 godziny przed umówionym terminem konsultacji.

Konsultacja wstępna półtoragodzinna – Twoja inwestycja to 200 zł za 75 minut. KUP TUTAJ

Co otrzymujesz?

 • Konsultację w przyjaznej i wspierającej atmosferze trwającą aż 75 minut,
 • Analizę i rozpoznanie Twoich problemów oraz wyzwań wychowawczych,
 • Wiedzę, która pomoże Ci spojrzeć na dziecko z większą wyrozumiałością i łagodnością,
 • Podstawową wiedzę z zakresu Pozytywnej Dyscypliny – skutecznej metody wychowawczej,
 • Konkretne wskazówki i propozycje zmian w komunikacji z dzieckiem,
 • Sprawdzone rady do natychmiastowego wykorzystania.

Po konsultacji wstępnej zapraszam Cię na kolejne konsultacje, podczas których będziemy pracować nad długotrwałymi zmianami, przekonaniami oraz niewspierającymi schematami, w których utkwiłaś jako mama. Możesz z nich skorzystać, lecz nie musisz. Sama zdecydujesz co jest dla Ciebie najlepsze.

Konsultacje odbywają się w moim podkrakowskim biurze, telefonicznie lub online. Wspólnie ustalimy termin dogodny dla obu stron. W konsultacjach mogą brać udział oboje rodzice.

Dobrze jest dać sobie czas na wprowadzenie zaproponowanych zmian i porad. Jeśli poczujesz, że potrzebujesz kolejnej konsultacji, pojawią się pytania czy wyzwania, umówimy się na następne spotkanie.

Kolejna pojedyncza konsultacja – Twoja inwestycja to 160 zł za 50 minut konsultacji. KUP TUTAJ

Co otrzymujesz?

 • Konsultację trwającą 50 minut,
 • Kontynuację wspólnej pracy nad rozwiązywaniem Twoich wyzwań wychowawczych,
 • Dostosowanie metod i narzędzi wychowawczych do potrzeb Twojej rodziny,
 • Wsparcie w procesie wychowawczym,
 • Dokładną analizę wyzwań wychowawczych wraz z propozycjami rozwiązania;
 • Pogłębioną wiedzę z zakresu Pozytywnej Dyscypliny;
 • Materiały do pracy własnej, które pozwolą Ci usystematyzować i utrwalić przekazaną przeze mnie wiedzę.

Zastanawiasz się czy taka konsultacja jest dla Ciebie? Napisz do mnie maila: kontakt@iwonawojtaszek.pl lub sms tel. 607 086 455 (oddzwonię).

Możesz też wypełnić formularz: http://iwonawojtaszek.pl/kontakt/

UWAGA – opłatę za konsultację należy uiścić najpóźniej dzień przed terminem konsultacji. Odwoływanie ustalonych i potwierdzonych terminów jest możliwe nie później niż 24 godziny przed umówionym terminem konsultacji.

Jeśli wolisz spotkać się ze mną osobiście u siebie w domu czy innym miejscu, daj znać, wybierzemy dogodny termin i miejsce. Do ceny konsultacji doliczony zostanie ustalony wcześniej koszt dojazdu.

Pamiętaj, jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka, ono kocha Cię taką, jaka jesteś. Wiem, nie jesteś idealna. Żadna z nas nie jest 🙂